З чого складається ціна кухонного гарнітуру

Категорія: Полезная информация

Ціна кухні складається з наступних частин...

Ціна кухні складається з наступних частин: 

1. Матеріал корпусу і фасаду (ЛДСП, МДФ, скло, дзеркало, дерево, пластик, ротанг). Це основна і мінімальна частина витрат на кухню. Відповідно, чим більше розмір - тим більше ціна .

2. Кромка на деталях  кухні . Природно, що якщо обклеєні всі торці на всій кухні , то це більш екологічно, якісно і довговічно, але і трохо дорожче за ціною.

     2.а. Обклеєно все або лише лицьові сторони деталі

     2.б. Яка кромка ( меламін, ПВХ, АБС ) і якої товщини

3. Основна фурнітура на кухні (петлі, висувні, направляючі і підіймальні системи, висувні тумбочки). Від виробника і якості цієї фурнітури залежить ціна кухні і її довговічність.

4. Додаткова фурнітура для кухонних гарнітурів (карго, сушка для посуду, різні висувні полиці і інше). Ця фурнітура збільшує ціну кухні . Звичайно, можна обійтися і без неї, для економ варіантів, але яке задоволення користуватися кухнею , де все зручно, де все під рукою і не треба діставати все з полиці, що б дотягнутися до порожньої банки в кінці. Досить просто відсунути повністю полицю і ... ось вона. Це ще й заощадження часу, що зараз дійсно актуально. Тому, краще ще трохи витратитися на, хай не дорогу і брендову, фурнітуру, але поставити собі пару таких ящиків і карго. Найбільш відомі бренди такої фурнітури для кухні - це Blum

5. Ручки, ніжки, верхній і нижній цоколь. Ціна ручок може коливатися від 5 грн. до 70 грн. за штуку. Ніжки для кухні теж можуть бути різні. Але якщо їх закрити нижнім цоколем, то вони не будуть вже настільки принципові. Нижній цоколь може бути з пластика, алюмінію або просто з ДСП. Верхній цоколь - важливий вибір. Особливо в районі мийки і плити. Пластмасовий цоколь менш стійкий до температур. Алюмінієвий коштує значно дорожче, але він не деформується при нагріванні або полосканні водою. Знову ж таки - довговічність, краса і практичність мають свою ціну.

6. Стільниці. Багато в чому ціну кухні формує стільниця. З якого матеріалу зроблена і якої товщини? Найбільш популярні і практичні - це ДПС стільниці з пластиковим покриттям. Їх товщина може бути 28мм або 38мм, а кольорова гамма просто величезна і підібрати під свою кухню не складе труднощів. Другий варіант значно дорожчий, але і по довговічності він, напевно, на все життя. Це штучний акриловий камінь . Товщина 12мм. Безшовні переходи і стики, легкий у догляді і абсолютно не підвладний воді температурі, бактеріям і грибкам. Кольорова гамма теж величезна. Звичайно, є ще варіант стільниці з натурального каменя (граніту). Камінь - є камінь. Ціна висока, виглядає розкішно і дорого, варіантів кольорів не так багато, але це ж натуральний камінь. Не дряпається, не сколюється. Едине, якщо щось станеться - відновленню плита не підлягає.

7. Декоративне підсвічування. Світлодіоди можуть створити і атмосферу, і настрій, і виступати як додаткове освітлення. Виглядає таке підсвічування дуже ефектно і загадково. Самі по собі світлодіоди відносно не дорогі, але якщо її просто приклеїти без профілю, то можна зіпсувати всю романтику. А ось за допомогою  алюмінієвого профілю можна задати і напрям світла, і розсіювання, і місце освітлення і навіть сенсорне ввімкнення-вимкнення. Це збільшує ціну кухні , але якщо кухня не лише місце для приготування їжі, то це того варте.

 
poker joomla templateeverest poker bonus
By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes
??????.???????