Кухні та стільниці зі штучного акрилового каменю і кварциту від виробника. 

"Ми зробимо виріб Вашої мрії"

Штучний камінь є одним з найсучасніших високотехнологічних матеріалів, який задовольняє найголовніші характеристики стільниці - це довговічність, безшовність, безпечність та гігієнічність, стійкість до хімічних механічних та навантажень.

Штучний камінь поділяється на 2 підвида:

1. Акриловий штучний камінь

2. Кварцитовий штучний камінь 

Ми працюємо з обома видами штучного каменю і зможемо порадити Вам найліпший варіант саме для ваших потреб. В салоні-офісі ми маємо усі декори і кварцитів, і акрилових каменів. 

Стільниці зі штучного акрилового каменю для кухні

Стільниці зі штучного акрилового каменю для вбиралень та ванних кімнат у приватні оселі

Акрилові столи та поверхні для столів у кав'ярні, бари, ресторани

Туалетні столики для вбиралень у салони / ресторани / готелі та ін.

Кухня та кухонні гарнітури на замовлення

Шафи та шафи-купе

Акрилові фасади

Фасади плівкові, виробництво Київ

Фарбовані фабричні МДФ фасади

 

Про акриловий штучний камінь:

Цей матеріал складається з 3 компонентів, які і забезпечують його унікальність, а саме:

тригідрат алюмінію (цей елемент дуже часто використовується при зубному пломбуванні і є абсолютно не токсичним та гігієнічним)

акрилова смола (яка використовується у очних лінзах)

харчові барвники

 

Всі ці три елемента є абсолютно безпечними для людини і мають відповідні сертифікати навіть при дотику з їжею.

Саме тому стільницю з акриловою поверхнею ми можемо побачити на касі-видачі бістро McDonalds (довговічна і безпечна), на барній стійці боулінгу, що знаходиться у ТРЦ  King Kross Leopolis, у вбиральнях ТРЦ  King Kross Leopolis (витримує навідь такі великі навантаження), у вбиральнях салону '"Porsche" (естетична і приваблива для клієнтів преміум-класу) та багатьох інших місцях загально-громаського і особистогго призначення (кухні, ванні кімнати).

Виготовлення ціього матеріалу потребує величезну промислову потужність. Тільки одна лінія з виготовлення Acrylic Solid Surface має довжину більш ніж 3 км. Тому лише декілька величезних конгломератів світу мають змогу виготовляти цей камінь.

Це корпорація Du'Pont США, заводи яких знаходяться у США, Японії та Китаї (забеспечують Західну Європу та Азію, бренди Corian, Montelli), а також у Туреччині, де роблять великі формати листа для забеспеченя ОАЕ та Катар ( там цей матеріал активно використовують у фасадних цілях). Корпорація Du'Pont перша, хто розробив формулу та створив цей матеріал, і довгий час вони мали патент на виготовлення. З 90-х років термін дії патенту завершився і на ринок вийшли нові виробники.

Це корпорація Samsung (бренди Staron та Tempest). Нещодавно LOTTE ADVANCED MATERIALS CO. викупила ці хімічні заводи, але бренди залишилися ті самі.

Корпорація LION CHEMTECH з каменем TriStone, які зараз завозять на Україну той самий камінь, але під іншим брендом - Grandex.

Корпорація Hanwha L&C з каменем Hanex.

 

В офісі ми маємо зразки всіх перелічених брендів штучного акрилового каменю, декілька готових виробів і можемо прорахувати вам одразу вартість на ваш виріб за телефоном 067 968 56 56 або 093 205 50 24 Ірина.

 

 

poker joomla templateeverest poker bonus
By Joomla 1.6 Templates and Simple WP Themes
??????.???????